Skip to content

Penzión

recepcia:  043 / 324 00 97

e-mail: penzionburra@gmail.com 

Pondelok 14:00 – 22:00 hod

Utorok 14:00 – 22:00 hod

Streda 14:00 – 22:00 hod

Štvrtok 14:00 – 22:00 hod

Piatok 14:00 – 22:00 hod

Sobota 14:00 – 22:00 hod

Nedeľa 14:00 – 22:00 hod

Penzión sa nachádza v blízkosti autobusovej a vlakovej stanici asi 5 minút od centra Vrútok. V ponuke máme 2, 3, 4, 5 a 6 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Niektoré izby sú vybavené kuchynkou a k dispozícii máme aj detské postieľky. Ponúkame možnosť parkovania pre zákazníkov zdarma vedľa penziónu. 
Rezervácia je možná 8:00 – 22:00 hod na telefónnom čísle: 043/ 324 00 97 alebo e-mailom: penzionburra@gmail.com 
logo martins
logo vpsj
logo hosa family
Izba Deluxe s manželskou posteľou
Táto izba s manželskou posteľou má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. V dobre vybavenej kuchynke je k dispozícii chladnička, mikrovlnná rúra,  rýchlovarná kanvica a kuchynský riad. Izba má posedenie pri TV s káblovým pripojením.

K dispozícii:

Izba s 2 oddelenými posteľami
Izba je vybavená dvoma oddeliteľnými posteľami s vlastnou kúpeľňou, so sprchovým kútom a WC. Izba má vlastné posedenie s TV a káblovým pripojením a wi-fi. 

K dispozícii:

Trojlôžková izba s kuchynským kútom
Izba je vybavená troma oddeliteľnými posteľami s vlastnou kúpeľňou, so sprchovým kútom a WC.  Izba má vlastné posedenie s TV a káblovým pripojením ako aj wi-fi. K dispozícii je kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a s kuchynským riadom.

K dispozícii:

Dvojlôžková izba s kuchynským kútom
Izba je vybavená dvoma oddeliteľnými posteľami, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC.  Izba má vlastné posedenie s TV a káblovým pripojením a wi-fi. K dispozícii je kuchynka vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou s kuchynským riadom. 

K dispozícii:

Trojlôžková izba
Izba je vybavená troma oddeliteľnými posteľami s vlastnou kúpeľňou, so sprchovým kútom a WC.  Izba má vlastné posedenie s TV a káblovým pripojením a s wi-fi. K dispozícii je kuchynská linka, kde sa dá pripraviť rýchle jedlo na elektrickej platni.

K dispozícii:

Štvorlôžková izba
Izba je vybavená so štyrmi oddeliteľnými posteľami s vlastnou kúpeľňou, so sprchovým kútom a WC.  Izba má vlastné posedenie s TV a káblovým pripojením a s wi-fi. K dispozícii je kuchynská linka, kde sa dá pripraviť rýchle jedlo na elektrickej platni.

K dispozícii:

Päťlôžková izba
Táto izba pozostáva z dvoch izieb. 2 lôžko a 3 lôžko so  samostatným sociálnym zariadením, so sprchovým kútom a WC. K dispozícii je samostatná kuchyňa kde sa dá pripraviť rýchle jedlo . Izba má vlastné posedenie s TV a káblovým pripojením a wi-fi. 

K dispozícii:

Suita
Suita je 6  lôžková izba, ktorá  pozostáva z dvoch izieb. 3 lôžko + 3 lôžko so samostatným sociálnym zariadením s vaňou a WC. K dispozícii je samostatná kuchyňa kde sa dá pripraviť rýchle jedlo. Izba má vlastné posedenie s TV a káblovým pripojením a wi-fi. 

K dispozícii:

Dvojlôžková izba s prístelkou

Izba má manželskú posteľ s možnosťou prístelku. V izbe sa nachádza sociálne zariadenie so sprchovým kútom a WC. K dispozícii je kuchynka s chladničkou, mikrovlnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. 

K dispozícii: